Život je boj... tak se pozabíjejte a nechte mne laskavě projít.

Srpen 2009

Pravda

21. srpna 2009 v 13:09 | Cipísek |  Zábava
Jestli chceš slyšet pravdu, klikni tady.

Tenis

17. srpna 2009 v 11:09 | Cipísek |  Sporty
Jak byste už mohli vědět, hraji tenis závodně. Mám ho opravdu hodně ráda a mezi moje nejoblíbenější tenisty patří první dva hráči světového žebříčku: Roger Federer a Andy Murray. Ale když proti sobě hrají zápas, tak pokaždé fandím Federerovi. Jestli někdo neví, jak vypadají a kolik jim je, napsala jsem vám tu jejich "čísla a fakta", tak se mrkněte.

Školní řád

17. srpna 2009 v 10:20 | Cipísek |  Zábava
Jednou jsem přišla do školy a jako obvykle prošla kolem velikánské nástěnky, dnes tam ale bylo něco nového a tak jsem si to opsala...

O škole

16. srpna 2009 v 11:54 | Cipísek |  Vtipy
Přijede George Bush do školy na besedu s žáky. Má proslov a potom dá prostor pro otázky. Přihlásí se Billy a říká:
"Mám 3 otázky,
Proč je Amerika zadlužená?
Nebyla Hirošima největším zvěrstvem v dějinách?
A kdy stáhnete vojáky z Iráku?"
Ale vtom zazvoní a žáci se rozprchnou. Po přestávce se zase sejdou a Bush dá prostor pro otázky a přihlásí se Tommy a říká:
"Mám 5 otázek:
Proč je Amerika zadlužená?
Nebyla Hirošima největším zvěrstvem v dějinách?
Kdy stáhnete vojáky z Iráku?
Proč zvonilo na přestávku o 10 minut dřív?
Kde je Billy?


Jeden student si chtěl v univerzitní jídelně sednout na volné místo vedle pana profesora, ale ten mu na to řekl: "Labuť nemůže být přítelkyně svině."
"No dobře, tak já teda odletím" odpověděl student. Profesora odpověď urazila natolik, že se rozhodnul studenta potopit na zkoušce a tak mu dal ty nejtěžší otázky. Ale student na každou otázku v testu odpověděl dobře a pohotově a tak mu profesor, s touhou ho potopit, položil poslední, dle jeho názoru nejtěžší, otázku: "Jdeš po cestě a najdeš dva měšce, jeden plný zlata a v druhém rozum. Který si vybereš?" "Přece měšec se zlatem", odpoví udiveně student. "No já bych bral druhý měšec", potěšeně reaguje profesor. "No vidíte pane profesore, každý si vybere to, co mu chybí" chytře odpoví student. Profesor v zuřivosti chytí studentův test a napíše do něj "osel". Student bez toho, aby se podíval do testu, co mu tam profesor napsal,
poděkoval a odešel. Za chvíli se však vrátil s testem v ruce a říká profesorovi: "Nehněvejte se pane profesore, podepsal jste se mi, ale známku jste mi nenapsal".


Otec se rozčílí na syna, protože dostal pětku z dějepisu. Syn se brání: "Táto, to zavinil Alexandr Veliký!" Tu vykoukne maminka z kuchyně: "Tak si najdi jiného kamaráda!"

Telefonát do školy: "Dobrý den, pane učiteli. Omluvte, prosím, dnes Honzu z vyučování. Nemůže přijít do školy, neboť velmi prochladl.'' "V pořádku. Kdo volá?'' "Můj otec.''

Ptá se učitelka při zkoušení: "Proti komu bojovali husité?"
Žák odpoví: "Proti Křižákům.
Jiný žák se přihlásí a řekne: "Oni umí pavouci bojovat?"

Ptá se učitel žáků: "Co je to cl0? Nikdo to neví?" "Ne! Počkejte, pane učiteli! Mám to na jazyku!!!" "Tak to rychle vyplivni, protože je to kyselina!!!"

The Yellow Cat

15. srpna 2009 v 11:09 | Cipísek |  Angličtina
In the little house
(There lived a big mouse.)
There lives my pretty pet
Its favourite food was
bat.

Once my pet got jaundice
and I did not like this.
Its nose was so wet
We must visit a vet !

Vet put out an injection
There comes a problem action.
My pet was so afraid
But we could not to wait.

Take my advice my sweet cat
and your pain will not so bad.
Because my pet was very nice
Now it can catch a lot of mice.